Kredyt hipoteczny - na mieszkanie, na dom lub na działkę.

Kredyt lub pożyczka hipoteczna to produkt, którego zabezpieczeniem jest wpis do hipoteki. Skorzystanie z usług eksperta umożliwia porównanie kredytów hipotecznych w różnych bankach i pomoc we wszystkich niezbędnych sprawach formalnych.

Rodzina na swoim - kredyt hipoteczny z rządową dopłatą.

Rodzina na swoim to popularny wśród kredytobiorców program rządowych dopłat do kredytów hipotecznych. Udział w nim pozwala na znaczne zmiejszenie wysokości odsetek przez okres pierwszych 8 lat spłaty kredytu. Z programu Rodzina na swoim skorzystać mogą rodziny i osoby samotnie wychowujące dzieci starające się o kredyt w złotówkach przeznaczony na zakup mieszkania lub domu.

Jaka jest moja zdolność kredytowa?

Kredyt hipoteczny w euro czy w złotych?

Jak wynegocjować w banku jak najlepsze warunki?

To tylko niektóre z pytań na które odpowiedź zna dobry ekspert finansowy. Wkrótce po pierwszym spotkaniu Państwa ekspert przeprowadzi bezpłatne badanie zdolności kredytowej oraz zaproponuje najlepsze z możliwych rozwiązań.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne.

Czy możemy pomóc ?

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej prosimy zapoznanie się z naszymi poradami dla osób starających się o kredyt hipoteczny lub o kontakt z ekspertem finansowym.

Zasięg działania - województwo śląskie.

Nasz ekspert może umówić się z Państwem na terenie większości miast Śląska i Zagłębia. Nasz zasieg działania obejmuje między innymi: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowę Górniczą, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Imielin, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Jaworzno i Chrzanów.