Kompleksowa obsługa firm

Jako jedni z nielicznych zapewniamy obsługę finansową podmiotów gospodarczych bez względu na ich osobowość prawną. Pomagamy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania kredytowego, leasingu oraz możliwości inwestowania wolnych środków pieniędzy. Współpracujemy w tym zakresie z kilkoma bankami.

Kredyty inwestycyjne

To kredyty przeznaczone na finansowanie inwestycji bieżących lub przyszłych realizowanych w firmie. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa proponujemy szybkie kredyty gotówkowe, bez konieczności wskazywania ich przeznaczenia, a także kredyty celowe powyżej 200 tyś. złotych zabezpieczone na nieruchomościach lub innych aktywach firmy.

Leasing operacyjny i finansowy

Proponujemy finansowanie leasingiem zakupu samochodów, sprzętu biurowego oraz specjalistycznych maszyn i urządzeń z możliwością ich wykupu po atrakcyjnych cenach. Dostępny jest również leasing nieruchomości.

Produkty oszczędnościowe

Poza szeroką gamą produktów kredytowych proponujemy ciekawe rozwiązania inwestycyjne, skierowane w szczególności do tych firm, które obracają dużymi kwotami pieniędzy jednak ze względu na konieczność zachowania płynności nie mogą pozwolić sobie na skorzystanie z inwestycji kapitałowych. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest elastyczny produkt inwestycyjny o dużej płynności oraz stosunkowo wysokiej stopie zwrotu, który mamy w swojej ofercie.

Czy możemy pomóc ?

Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej prosimy o kontakt z ekspertem finansowym.

Zasięg działania - województwo śląskie

Nasz ekspert może umówić się z Państwem na terenie większości miast Śląska i Zagłębia. Nasz zasieg działania obejmuje między innymi: Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Chorzów, Sosnowiec, Będzin, Dąbrowę Górniczą, Tychy, Mikołów, Mysłowice, Imielin, Świętochłowice, Siemianowice Śląskie, Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Jaworzno i Chrzanów.